icon

MARVEL Future Fight

6.2.0 için
Android

4.2

41

Evrenin en iyi süper kahramanları bir oyunda birleşti

838.5k

Bu uygulamayı oyla

MARVEL Future Fight, Marvel evreninin en güçlü (ve çekici) karakterlerinden bazılarıyla oynadığınız bir 3D aksiyon oyunudur. Oyunda, gezegenleri çöküşten kurtarmak amacıyla dünyadaki tüm kötü karakterleri ve süper kahramanları çağırmak için gelecekten gelen Nick Fury ile tanıştırılacaksınız.

MARVEL Future Fight oyununda, 20'den fazla farklı karakteri kontrol edebilirsiniz. İlk başta, sadece Captain America, Iron Man ve Black Widow kullanabilirsiniz, fakat nihayetinde the Guardians of the Galaxy, Kingpin, Venom, Thanos ve geri kalan the Avengers'ı da kullanabileceksiniz.

MARVEL Future Fight oyunundaki savaş sistemi mükemmel şekilde çalışır. Sanal joysticki sola doğru kullanarak karakterinizi kontrol edersiniz, sağ tarafa hareket ettirerek ise özel saldırılar gerçekleştirebilirsiniz. Thor ışığını kullanır, Black Widow silahlarını, Captain America ise kalkanını... her süper kahramanın kendine özgü güçleri vardır.

MARVEL Future Fight oyunundaki görevler genellikle kısadır (genellikle beş dakikadan fazla değil), böylece istediğiniz zaman oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca, diğer oyunculara karşı çevrim içi gücünüzü ölçebileceğiniz bir PvP modu da mevcut.

MARVEL Future Fight, göz alıcı görselleri ve konsol oyunu değerindeki yapımıyla muhteşem bir aksiyon oyunudur. Özellikle Marvel filmlerinin hayranlarına hitap eden ve tavsiye edilen bir isimdir.
Gereksinimler

Android 3.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

X